Цікаво про мед

first.jpg

Один з найунікальніших продуктів за своїми властивостями є, безумовно, мед. При цьому він застосовується не тільки в медицині, але і в косметології, кулінарії. Варто заглянути в лікувальні книги минулих століть, і ви обов’язково знайдете безліч рецептів, як вилікуватись від тієї чи іншої хвороби за допомогою меду. Одним з його унікальних властивостей є довговічність. Ще в часи розкопок гробниці Тутанхамона вчені знайшли посудину з медом. Дослідників вразив той факт, що смакові якості цього продукту зовсім не змінилися.

Давайте ж ближче познайомимось з цим продуктом і розглянемо найбільш цікаві факти про мед:

1. Після веселого свята, де ви трішки випили зайвого, зазвичай настає похмілля. Але що зробити, щоб позбутися дискомфорту? Спробуйте зробити собі бутерброд з медом. Завдяки тому, що він виводить алкоголь з організму, незабаром ваш стан нормалізується.

2. Мед не варто нагрівати вище 50 градусів. В іншому випадку він втратить всі свої корисні властивості.

3. При купівлі меду приділяйте велику увагу тому, з яких рослин він зібраний. Найбільш корисним є той мед, який зібраний з різних квітів – квітковий мед.

second.jpg

4. Також цей продукт необхідно приймати для профілактики. Як виявилося він запобігає багатьом захворюванням, які пов’язані з ураженням травної та серцево-судинної систем, а також простудним хворобам і іншим.

5.Ще один цікавий факт про мед - згідно з дослідженнями, для того, щоб виробити 100 грам цього чудового продукту, бджолам необхідно облетіти 100 000 квіток.

third.jpg

6. А от раніше в Стародавньому Римі, якщо у вас є мед, то ви могли вільно ним розплатитися або ж виплатити штраф.

7. Мед є не тільки профілактичним продуктом від безлічі захворювань, але і допомагає алергікам. Згідно з дослідженнями він сприяє розвитку стійкості до пилку.

8. Багатьох завжди цікавило питання про те, яким чином пов'язаний медовий місяць і мед. Все дуже просто. Це назва прийшла до нас з Норвегії, де молодята повинні були приймати мед та медові напої кожен день.

9. А ось саме слово прийшло до нас з Ізраїлю і перекладається як "магічні чари".